آنچه درباره RF باید بدانید

Ca-2048x1229

 استفاده پزشکی از فرکانس رادیویی (RF) بر پایه نوسان جریان الکتریکی است که سبب برخورد بین مولکولهای باردار و یونها و تبدیل این انرژی

برخورد به گرما میشود. گرمایش RF ربطی به کروموفور یا نوع پوست ندارد و به فوتوترمولیز سلکتیو بستگی ندارد. RF را می توان با استفاده از تجهیزات منو پولار (تک قطبی)، بای پولار (دو قطبی) و یونی پولار انتقال داد و هر روش از لحاظ تئوری محدودیت های عمق نفوذ خود را دارد. این روش یک روش غیر تهاجمی است...

تحریک گرمایشی RF سبب فرآیند میکروالتهاب و در نهایت افزایش کولاژن جدید میشود. از RF برای گرم کردن و کشیدن پوست جهت تقویت جریان خون و شکستن سلولیت و چربی استفاده میشود. انرژی فرکانس رادیویی پوست را بدون آسیب رساندن به آن، گرم می کند تا سلولهای چربی را بشکند و همچنین سبب تولید کولاژن و الاستین شود. کولاژن سبب  شفافیت پوست و بهبود الاستیسیته (قوام و خاصیت ارتجاعی) آن میشود.

دستگاه نمسیس (Nemesis)

دستگاه مورد استفاده این مرکز دستگاه نمسیس شرکت سونگ هوآن کره جنوبی به نمایندگی پارس گروپ میباشد. این دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران دارای تاییدیه پزشکی اتحادیه اروپا، FDA آمریکا، وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی کره جنوبی GMP، سازمان غذا وداروی کره جنوبی KFDA می باشد.

این دستگاه مونو پولار بوده و از آنجایی که قطب مثبت هند پیس و قطب منفی پلیتی است که در زیر بدن فرد قرار میگیرد، عمق نفوذ آن به مراتب بالاتر از عمق نفوذ دستگاه های بای پولار است که هر دو قطب روی یک هند پیس قرار دارد. در واقع در دستگاه نمسیس، RF در هر سه لایه پوست نفوذ می کند ولی در دستگاه های بای پولار RF فقط در حد اپیدرم نفوذ دارد.

نمسیس برای:

    نمسیس را میتوان برای بهبود کنتورهای بدن، برای لیفت صورت، ایجاد پروفایل مسطح و نرم برای شکم، لاغر کردن پهلوها و ران ها و کشیدن و شکل دهی به بازو، استفاده کرد.
    بازسازی صورت و گردن
    کاهش چین و چروک
    لیفت و شفاف سازی صورت
    لیفت و قوام باسن
    کشیدن پوست پشت بازو
    کشیدن و لیفت پوست
    کنتور و کشیدن و فرم دهی شکم بعد از بارداری
    بهبود جریان خون در پوست، افزایش کولاژن و الاسین، در نتیجه شفافیت و روشنی پوست
    درمان سلولیت
    کاهش چربی
    از بین بردن چربی / فرم دهی به بدن
    درمان بعد از لیپوساکشن
    از بین بردن جای ضخم

نحوه کار نمسیس

- فرکانس رادیویی با ایجاد حرکت ملکوتی و اصطکاک ناشی از حرکت ملکولها، دمای پوست را تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد افزایش می دهد و در نتیجه باعث حل شدن چربی می گردد.
2- بعد از ایجاد گرما بوسیله RF، بیمار ماساژ کاپینگ شرقی با ساکشن وکیوم کسب می کند.
3- ترکیب RF با درمان ساکشن وکیوم سبب تسهیل گردش خون، بهبود جریان لنفاوی و لیپولیز می شود.

نمسیس برای لیفت پوست

با پیر شدن پوست و تاثیرات محیطی بر آن، کولاژن و الاستین که پروتئین هایی برای کشیدگی و قوام پوست هستند، به سرعت از بین می روند. با از بین رفتن الاستیسیته و قوام پوست، چین و چروک ها نمایان می شوند پوست پیر و خشن می شود. انرژی RF به داخل لایه های پسوت نفوذ می کند و بافت پوست و ماتریس سلولی که فیبرهای کولاژن در آنجا قرار دارند را حرارت می دهد. گرمایش منطقه ای فیبرهای کولاژن و سلولهای فیبروبلاست را تحریک می کند تا فیبرهای کولاژن و الاستین جدید تولید کنند. نتیجه پوست نرم تر، جوانتر و شفاف تر است که لیفت بخوبی در آن مشخص است.

نمسیس برای کاهش سلولیت

سلولیت تقریبا بر تمامی بانوان بزرگسال از تمامی نژادها تاثیر گذار است. سلولیت معمولا در ران ها و باسن دیده می شود. با آنکه سلولیت تهدیدی برای سلامتی نیست اما بر زیبایی تاثیر منفی دارد و سبب ناراحتی هایی برای بانوان می شود.

نمسیس می تواند شکل سلولهای چربی را تغییر داده، آنها را کوچک کند و بافت یکپارچه آنها را که این تغییرشکلهای ناهنجار را بوجود می آورد، باز سازی کند. این فناوری یک روش غیر تهاجمی، بدون نیاز به جراحی، موثر است که سلولیت های را کاهش می دهد.

کرایولیپولیز و نمسیس

ترکیب این دو روش در درمان موثرترین راه لاغری می باشد. توضیحات مربوط به کرایولیپولیز را از اینجـــــــــــــا مطالعه فرماید.

عوارض جانبی نمسیس

عوارض جانبی خاصی برای این روش مشاهده نشده است. احتمال بروز اندکی تورم، قرمزی و کبودی در اطراف ناحیه تحت درمان وجود دارد که پس از چند روز از بین میرود. این روش خطری ندارد. با آنکه آستانه تحمل افراد متفاوت می باشد اما هیچگونه ناراحتی مشاهده نشده است. اکثر افراد حس انجام این روش را مانند ماساژ گرم توصیف کرده اند. کشیدن پوست و لیف هیچگونه دردی ندارد. در این روش از یک هندپیس و یک پلیت استفاده می شود.  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ميرداماد - ميدان مادر - كوچه شاه نظرى - پلاك ٣٠ - طبقه ى دوم - واحد ٨

 

 تلفن های تماس و رزرو وقت: 09368302967 ,  22221596  , 22221587- 021

 

 

 

?>