میکرودرم ابریژن

 1414693062526

 میکرودرم ابرژن روشی است که جهت لایه برداری سطحی پوست و برطرف نمودن ضایعات پوستی به کار می رود .

در این روش پودر کریستال اکسید آلومینیوم تحت درجات مختلفی از مکش باعث سایش پوست می گردد که نتیجه آن جوانتر شدن – نرمتر و صاف تر شدن پوست و تحریک ساخت کلاژن و الاستین در لایه های عمق پوست می باشد , همچنین به علت تنظیم و برقراری جریان خون در مویرگ های سطحی پوست , پوست خوش رنگ تر می گردد .

از زمان تائید این روش توسط اداره نظارت بر غذا , دارو و درمان آمریکا FDA در سال 1997 هر روز بر تعداد طرفداران این روش افزوده می شود به طوری که این روش یکی از پنج پروسه پرطرفدار طب زیبایی محسوب می شود .

اثر میکرودرم ابرژن در درمان جوش صورت , جاهای باقی مانده از جوش صورت (Scar) تغییر رنگ ناشی از آفتاب در پوست صورت , گردن و دست , لک های پوستی و چروکهای ریز و سطحی پوست ثابت شده است

همچنین این روش باعث رفع خستگی – تیرگی و کاهش منافذ باز پوست می گردد .

میکرودرم ابرژن در تکمیل اثر لیزر جوانسازی پوست IPL ,رادیو فرکوئنسی –بوتاکس – فیلرژل و داروهای موضعی بسیار موثر است .

مشاهده شده است که به دنبال میکرودرم ابرژن نفوذ ویتامین C به پوست تا بیست برابر افزایش می یابد در نتیجه یکی از کاربردهای مهم این روش , افزایش نفوذ داروهای موضعی است که در درمان بیماریهای پوستی مثل لک های پوست – تیرگی پوست و جوانسازی پوست به کار می رود .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تهران – پاسداران - چهاراره پاسداران – خیابان مغان – خیابان مژده – انتهای فرعی چهارم - نبش کوچه نسترن مجتمع پزشکان 91 - طبقه همکف - مرکز پوست و مو و تناسب اندام

 تلفن های تماس و رزرو وقت: 09368302967 , 22949723, 22985054 - 021

 

Address

 

?>