فیلرژل

bigstock-woman-receiving-a-injection-in-21895229

استفاده از ژل یک روش ساده و غیر تهاجمی برای پر کردن چروکهای پوستی و تغییر شکل و حجم بافت مورد نظر است .

ژل با سرسوزنی نازک به ناحیه زیر پوست تزریق شده وبا افزایش حجم این ناحیه باعث کاهش چین و چروکهای پوستی مثل خطوط خنده و خطوط مورب بین لبها و چانه (خطوط ماریونت)می شود . 

از دیگر موارد کاربرد فیلرژلها , گونه گذاری و برجسته کردن لبهاست .لبها و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد می توانند با آسودگی خاطر از ژلها جهت برجسته کردن گونه ها و زیبایی بیشتر لبها استفاده نمایند .

هیالورونیک اسید بصورت طبیعی در بافت های زیر پوستی ما وجود دارد . به تدریج با گذشت زمان و تاثیر عوامل محیطی مثل آفتاب ، سیگار ، استرس های روزمره ، عدم تغذیه مناسب ، نبود ورزش در برنامه ی روزانه و البته ، عوامل ارثی هیالورونیک اسید شکل طبیعی خود را از دست داده و حجم آن نیز کم می شود ، در نتیجه ما شاهد ایجاد چین و چروک و شلی پوست هستیم .

پس جایگزینی هیالورونیک اسید یکی از بهترین روش ها برای رفع چروک های ایجاد شده و سفت و آبدار کردن پوست است . 

ژل هایی که امروزه استفاده می شوند اکثرا" از جنس هیالورونیک اسید بوده وبا گذشت زمان ، به تدریج جذب می شوند .

ماندگاری این ژل ها در گونه ها ، چانه ، نواحی گیجگاهی ( جهت پر کردن فرورفتگی های ناحیه ی گیجگاه استفاده می شود ) ، خطوط خنده و خطوط ماریونت ( خطوط مورب بین اب ها و چانه ) 12-18 ماه می باشد .

در لب ها به علت بافت پر عروق لب ژل زودتر جذب شده و ماندگاری آن 9-12 ماه است .

ژل های هیالورونیک اسید عوارض ژل های های قدیمی که دائمی بوده و بعد از مدتی از جای خود حرکت کرده یا ناهموار می شدند را ندارد. 


1 copy

12 copy

14 copy

16 copy

18 copy

20 copy

3 copy

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تهران – پاسداران - چهاراره پاسداران – خیابان مغان – خیابان مژده – انتهای فرعی چهارم - نبش کوچه نسترن مجتمع پزشکان 91 - طبقه همکف - مرکز پوست و مو و تناسب اندام

 تلفن های تماس و رزرو وقت: 09368302967 , 22949723, 22985054 - 021

 

Address

 

?>