موهای زائد

Laser-Hair-Removal-0

از بین بردن موهای زائد بدن و صورت از دیرباز مورد توجه بوده است . امروزه لیزر به عنوان بهترین , موثرترین و سریعترین روش از بین بردن موهای ناخواسته جای خود را

در سراسر دنیا باز کرده است . اشعه لیزر بدون آنکه به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست می شود و جذب فولیکول های مو می گردد بدین ترتیب به طور همزمان صدها فولیکول مو تخریب می شوند .
 
از دهه 1990 میلادی تا کنون درمان موهای زائد با لیزر پیشرفت های چشمگیری کرده است به نحوی که امروزه چندین نوع لیزر مختلف برای این امر وجود دارند و بی خطر بودن همگی آنها ثابت شده است . انتخاب نوع لیزر بستگی به رنگ و نوع پوست و رنگ و ضخامت موهای زائد آن دارد .
 
دستگاه IPL امکان برطرف کردن موهای زائد در تمامی نواحی بدن و در هر نوع پوستی را فراهم می کند و با توجه به Spot Size بزرگ دستگاه IPL (منطقه ای که اشعه تخلیه می شود ) که معادل 5X2/5 سانتی متر مربع می باشد زمان مورد نیاز برای درمان موهای زائد تمام بدن به حداقل ممکن می رسد .
 
درمان با IPL نیاز به هیچگونه آمادگی خاصی ندارد و می تواند در هر زمان از سال انجام می شود .
 
یکی از مزایای IPL این است که نیازی به استفاده از داروهای بی حس کننده ندارد تعداد جلسات درمان به ناحیه مورد نظر , تراکم موها و چرخه رشد مو بستگی دارد .
 
چرخه رشد یک فولیکول مو از 3 مرحله آناژن (مرحله فعال ) کاتاژن ( مرحله کندی رشد ) و تلوژن (مرحله استراحت فولیکول ) تشکیل شده است .اشعه لیزر در مرحله آناژن موثر است . عواملی نظیر سن , وزن , رژیم غذایی و وضعیت هورمونی و داروها روی چرخه رشد مو تاثیر می گذارند .
 
مطالعات علمی نشان داده اند که در اغلب افراد 8-4 جلسه درمان به فواصل 4-3 هفته برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است البته تعداد جلسات در هر فرد بسته به وضعیت خاص بدن وی ممکن است متغیر باشد .
مدت زمان درمان در هر جلسه به تراکم موها و مساحت منطقه مورد نظر بستگی دارد . نواحی کوچک نظیر چانه یا پشت لب در عرض 10 دقیقه درمان می شوند در حالیکه درمان نواحی وسیع تر نظیر ساق پا بیشتر به طول می انجامند .
در مقایسه با درمان های سنتی مانند موم , دستگاه های موکن و کرم های موبر که باید در تمام عمر فرد استفاده شوند هزینه 8-4 جلسه درمان با لیزر بالا به نظر نمی رسد , هزینه درمان به منطقه ای که درمان می شود بستگی دارد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ميرداماد - ميدان مادر - كوچه شاه نظرى - پلاك ٣٠ - طبقه ى دوم - واحد ٨

 

 تلفن های تماس و رزرو وقت: 09368302967 ,  22221596  , 22221587- 021

 

 

 

?>